Naše stránka využívá cookies. Pokud pokračujete v návštěvě stránky, souhlasíte s používáním cookies.

Zamilované básničky - zamilované sms

Krásná zamilovaná básnička je nejkrásnějším vyjádřením lásky k druhému a to nemusíte být básnikem.


 • láska a loď

  08.05.2013

  Kup si loď a klidně pluj :-| kochej se krajinou a poklidně stůj Jednou najdeš lásku a zbavíš se pout... V krásném pokoji užij si jen tu svou... vyvolenou... :-) :-)

  Zamilované básničky Přečteno: 1349x Zobrazit sms
 • řžsdrgrtg

  12.03.2013

  čau kocouři ste fakt hustý

  Zamilované básničky Přečteno: 1242x Zobrazit sms
 • Bojím se, bojím

  24.06.2011

  Říkaš, že miluješ dešť, a přitom se schováváš pod deštníkem. Říkaš, že miluješ slunce, a při rom stojíš ve stínu. Proto se bojím chvíle, kdy mi řekneš, MILUJU TĚ.

  Zamilované básničky Přečteno: 2756x Zobrazit sms
 • Zamilovane

  31.12.2010

  Miluji te tak,jak me srdicko dovoli,miluji te tak.ze to nekdy moc zaboli,miluji te vic nez cokoliv jineho,miluji te tak,ze nemyslim na nic jineho.Miluji tve krasne telo i tvou krasnou dusi,miluji te tolik,ze mi z tebe srdicko busi.Miluju tva sluvka,tve nezne dotyky,pro me nejkrasnejsi zenou na svete jsi ty…..Miluji te uprime,miluji te hodne,ja preji krasne rano jenom tobe…..Zlaticko,preji ti moc krasne rano a hezky den:*Pusu…..:*

  Zamilované básničky Přečteno: 5411x Zobrazit sms
 • Miluju ...

  29.12.2010

  Miluju tvé oči, když se na mě dívají, miluju tvé rty, když mě něžně líbají. Miluju tvé srdce, když zrychleně buší, miluju tvé řasy, malované černou tuší. Miluju tvůj hlas, když mi něco vyprávíš, miluju pohled na tebe, když ke mě přicházíš. Miluju ty okamžiky, když se na mě díváš, miluju tvůj úsměv, který při tom míváš. Miluju to bezpečí, když mě pevně objímáš, miluj tvůj výraz, když okolní svět nevnímáš. Miluju tvou náruč, kde jsem tak šťastná, miluju ty naše plány, kde budoucnoust je krásná. Miluju ty vzpomínky, kde jsme jen spolu, miluju tvou pomoc, když zrovna padám dolů. Miluju tvé _smsky, které mě zahřejí, miluju tvá slova, která mi dobrou noc přejí. Miluju tvé tajné zbrané, když mě chceš přemluvit, miluju tvou odhodlanost, když si chceš za svým jít. Miluju tvé tričko, ve kterém můžu spát, miluju ty situace, kdy se s tebou můžu smát. Miluju ty chvíle, kdy s tebou můžu být, miluju ty noci, kdy o nás dvou můžu snít. Miluju ty skladby, které nás vážou k sobě, miluju tvou provokaci, když mě zlobíš hodně. Miluju tu cestu, když jdu za tebou, miluju ty pocity, které mě tam vedou tomu. Miluju tvou ignoraci, k tomu, kdo tě drbe, miluju dost věcí, ale nejvíce tebe!

  Zamilované básničky Přečteno: 7061x Zobrazit sms

   Statistiky

 • Dnes inzerátů: 0
 • Celkem inzerátů: 55
 • Celkem uživatelů: 191

Váš požadavek se zpracovává.

Prosím, čekejte ...