Naše stránka využívá cookies. Pokud pokračujete v návštěvě stránky, souhlasíte s používáním cookies.

Na dobrou noc - zamilované sms

Sms na dobrou noc, ať se Ti lépe spinká a máš krásné sny. Sms na dobrou noc by měly Vaší milovanou osobu přivect ke sladkému snění.


 • Sluníčko už spinká

  16.03.2009

  Sluníčko už spinká, hvězd je plné nebe, já ti přeju krásnou noc, moc miluji tebe.

  Na dobrou noc Přečteno: 1143x Zobrazit sms
 • Recept na příjemné usínání (ve dvou)

  16.03.2009

  Recept na příjemné usínání (ve dvou): hluboký pohled do očí, ta slůvka „ mám Tě rád“ se v nich zračí, krátké letmé políbení – touhu v našem těle vzbudí, vlna vášně oba zaplaví, duši i tělo v jedno spojí, jen lehký dotyk nebe, v obětí jsme vedle sebe, to mrazení po celém těle, kapky potu na čele, přitulit se, říct: dobrou, to je bajo, dnes přece spíme ve dvou, malý problém nastává, musíš- li se pod peřinou tulit k plyšovému štěněti, jak tedy teď příjemného spánku nabýti? Snad myšlenkama vzlétnout k hvězdám, poprosit je skromně, zda vyřídí „ krásnou dobrou noc“ tomu, kterého mám ráda hodně, snad špitnout by mohly ještě, že usínat ve dvou, moc ráda bych usínala za duetu našich srdcí.Krásné sny!

  Na dobrou noc Přečteno: 1512x Zobrazit sms
 • Je temná noc a já pusu ti posílám

  16.03.2009

  Je temná noc a já pusu ti posílám. Šeptám tvé jméno a tiše usínám. Dobrou noc.

  Na dobrou noc Přečteno: 1303x Zobrazit sms
 • Svého medvídka v náruči mám

  16.03.2009

  Svého medvídka v náruči mám a s ním na tebe myslívám! K spánku se spolu deřeme pod peřinku spolu vlezeme. Já v srdíčku tebe mám a touhou k Tobě umírám.Miluji Tě moc a přeji Ti krásnou dobrou noc!

  Na dobrou noc Přečteno: 1311x Zobrazit sms
 • Hezounky se vyspinkej

  16.03.2009

  Hezounky se vyspinkej, jen nádherné sníky měj. A zítra jen samé štěstíčko, pro moje skvělé sluníčko! Miluju tě a nezklamu tě.

  Na dobrou noc Přečteno: 1337x Zobrazit sms
 • Když sluneční paprsky zem pohladí

  16.03.2009

  Když sluneční paprsky zem naposledy pohladí a do peřin západu se schovají, popřeji Ti sladké snění a že Tě miluji, ať všichni vědí.

  Na dobrou noc Přečteno: 1119x Zobrazit sms
 • Až večer pyžámko si oblékneš

  16.03.2009

  Až večer pyžámko si oblékneš, až do postýlky ulehneš. Až peřinkou se přikreješ a zavřeš očka svá. Ta krásná chvilka nastane, když láska ve snu povstane. Pusinku pro krásné snění na křídlech Ti posílám, oddej se zlato plně svým vzpomínkám a věř, že jsi láska má, jenž na světě je jen jediná. Dobrou noc.

  Na dobrou noc Přečteno: 1252x Zobrazit sms
 • Tak již jsem hladce oholen

  16.03.2009

  Tak již jsem hladce oholen, krásné navoněn v čisté postýlce, avšak někdo mi tu scházi velice. Nevíš, kdo to může být, s kým já chtěl bych navždy žít? Dobrou, miláčku.

  Na dobrou noc Přečteno: 1168x Zobrazit sms
 • Až budeš za chvilku usínat v postýlce

  16.03.2009

  Až budeš za chvilku usínat v postýlce, budu i já na tebe myslet velice. Posílám ti na dobrou noc krásný sen, který zdát se bude nám dvěma jen. Polibek ti posílám, ať se ti krásně usíná.

  Na dobrou noc Přečteno: 1199x Zobrazit sms
 • Posílám Ti miliony pusinek

  16.03.2009

  Má drahá! Posílám Ti miliony pusinek na Tvé sněhobílé tělo. Přeji Ti krasné sníky třeba i o nás dvou. Jsi mé zlatíčko, které nikdy neopustím. Krásnou dobrou noc, poklade můj.

  Na dobrou noc Přečteno: 1260x Zobrazit sms

   Statistiky

 • Dnes inzerátů: 0
 • Celkem inzerátů: 55
 • Celkem uživatelů: 191

Váš požadavek se zpracovává.

Prosím, čekejte ...