Naše stránka využívá cookies. Pokud pokračujete v návštěvě stránky, souhlasíte s používáním cookies.

Na dobrou noc - zamilované sms

Sms na dobrou noc, ať se Ti lépe spinká a máš krásné sny. Sms na dobrou noc by měly Vaší milovanou osobu přivect ke sladkému snění.


 • Když uléhám na polštář

  16.03.2009

  Když uléhám na polštář...vidím měsíční zář. Myslim jen na tebe,chtěla bych tě vedle sebe.Spinkat s tebou, cítit tvůj dech,hladit tě po tváři, po břiše i po zádech. Přeji ti nádherné sny, pro mě existuješ jen Ty !!

  Na dobrou noc Přečteno: 1353x Zobrazit sms
 • Uz zase usinam a ne tebe vzpominam

  16.03.2009

  Uz zase usinam a ne tebe vzpominam jak budem spolu spat a navzajem se spolu hrat nase srdce laskou hori a nikdy nedohori miluju te dobru

  Na dobrou noc Přečteno: 1323x Zobrazit sms
 • Dobrou noc a krasne sneni

  16.03.2009

  Dobrou noc a krasne sneni, od toho, kdo s Tebou neni. Ale nez se vyspime zachvily se uvidime:-* a ted uz nech si zdat, o kom vis, ze Te moc miluje :-* sladke sny lasko :-* chci Te strasne moc mit cely zivot jen pro sebe :-*

  Na dobrou noc Přečteno: 1419x Zobrazit sms
 • Tiše sedím na tě myslím

  16.03.2009

  Tiše sedím na tě myslím,co ma se stat at se stane bez tebe je život .....na ně,posilam ti moc pusinek na dobrou noc ti přeji,těším se na rano co tvé oči jak ja te hřeji.

  Na dobrou noc Přečteno: 1212x Zobrazit sms
 • Pohádka něžná bude se mi zdát

  16.03.2009

  Pohádka něžná bude se mi zdát, s Tebou bych ji chtěla prožívat. Něžně Tě hladit, líbat, objímat, všechnu svou něhu jen Tobě dát. I Tobě by se měla pohádka zdát, o tom jak je krásné někoho milovat. Miluji Tě.

  Na dobrou noc Přečteno: 1427x Zobrazit sms
 • Je půlnoc. Jsem sama

  16.03.2009

  Je půlnoc. Jsem sama. Dívám se na Měsíc a ptám se planoucích hvězd, které má přání házejí do koše, nejsi-li pohárek bez vody, sen dávno dosněný, věta která není - teprve se pro ni rodí slova. Ptám se, ale není tu nikdo, kdo by mé oči umlčel svým polibkem. Jsem tu jen já a se mnou uzlíček ztrát a nálezů...

  Na dobrou noc Přečteno: 1284x Zobrazit sms
 • Když se na zem snese soumrak

  16.03.2009

  Když se na zem snese soumrak a vše zahalí tma, měsíc se vyhoupne na oblohu a zkrášlí svůj den hvězdami, tu s pohledem na ně usměju se a pomyslím si, že tam někde v dáli je Tvá obloha naplněná stejným zlatým smíchem. A já doufám, že vy třpytivé modré oči jste viděly a slyšely- takže jsem oba spojeni ve své radosti, každý ve svém prostoru, spolu ač rozděleni. A já spím ve světě plném úsměvů.

  Na dobrou noc Přečteno: 1238x Zobrazit sms
 • Ať Tvé srdce vždy jen lásku dává

  16.03.2009

  Ať Tvé srdce vždy jen lásku dává, ať Tvé rty jsou jak žhavá láva, nechť Tvé oči mají svou čarovnou moc, nechť spíš sladce celičkou krásnou noc...

  Na dobrou noc Přečteno: 1359x Zobrazit sms
 • Ty jsi má láska, ty si můj sen

  16.03.2009

  Ty jsi má láska, ty si můj sen, tebe chci líbat snad celý den. Ať se Ti sen o mně zdá, ať mám radost, že jsem tvá. Mně se sen zdát bude také, že se zase rádi máme.

  Na dobrou noc Přečteno: 1445x Zobrazit sms
 • Kdo jednou tvé sladké rty políbil

  16.03.2009

  Kdo jednou tvé sladké rty políbil a v náručí Tě měl, ten zapomenout nemůže, kdyby stokrát chtěl. Těším se na Tebe, nechám si o Tobě zdát.

  Na dobrou noc Přečteno: 1438x Zobrazit sms

   Statistiky

 • Dnes inzerátů: 0
 • Celkem inzerátů: 55
 • Celkem uživatelů: 191

Váš požadavek se zpracovává.

Prosím, čekejte ...