Naše stránka využívá cookies. Pokud pokračujete v návštěvě stránky, souhlasíte s používáním cookies.

FAQ - otázky a odpovědi

Svůj inzerát můžete topovat na libovolnou dobu. Topování inzerátu zajistí, že se bude zobrazovat nad netopovanými inzeráty ve své kategorii a tak můžete oslovit více potencionálních partnerů.
Ano, naše online seznamka je pro všechny návštěvníky zdarma. Každý uživatel může libovolně vyhledávat v inzerátech nebo prohlížet profily. Pokud chcete reagovat na některý inzerát nebo napsat vlastní, musíte se zaregistrovat. Registrace je také bezplatná a zabere dvě minuty. Nicméně, je možné si zakoupit Kredit a využít jej na extra služby, které náš systém nabízí.
Kredit je virtuální měna, za kterou si můžete na naší online seznamce aktivovat doplňkové extra služby, VIP účet, koupit virtuální dárek, TOPovat svůj inzerát nebo zvětšit kapacitu svého alba.
VIP účet Vám umožní naplno využít všechny funkce a služby naší online seznamky jako je prohlížení videovizitiek a erotických fotek našich uživatelů, budete dostávat sms notifikace o nových zprávách, zvýšíme Vám kapacitu fotoalba a budete mít přístup do soukromé VIP místnosti na komunikaci online s jiným uživatelem.
Ne, nemusíte. Služby naší seznamky můžete využívat zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků avšak nebudete moci využívat extra funkce, které Vám mohou pomoci v seznamování.
Pokud si aktivujete libovolný VIP balíček, získáte přístup do soukromé místnosti, kde si můžete s jiným uživatelem psát zprávy online. Navíc pro uživatele, kteří si pošlou vzájemně nejvíce zpráv jsou připraveny různé soutěže, např. o romantickou večeři pro dva a pod.
Je to klasické video ve formátu MP4 ve kterém se můžete představit našim uživatelům a upřesnit požadavky na člověka, kterého hledáte. Pokud máte problém s vytvořením nebo nahráním videa, kontaktujte nás.
Důvěryhodnost určuje důvěru každého uživatele, resp. jeho realitu. Čím vyšší hodnota důvěry, tím je jistější že uživatel to se seznamováním myslí vážně a je to reálný člověk.
Body, podle kterých se důvěryhodnost vypočítává se získávají za různé aktivity uživatele jako: počet přijatých zpráv, vložení vhodné profilové fotky a videovizitky, aktivování VIP účtu, počet neerotické fotek v albu a počet přihlášení. Čím více aktivit uživatel provede, resp. čím víc bude uživatel na naší seznamce aktivní, tím vyšší skóre důvěryhodnosti získá.
To ale neznamená, že uživatelé s nízkou hodnotou nejsou důvěryhodný.

      Statistiky

  • Dnes inzerátů: 0
  • Celkem inzerátů: 55
  • Celkem uživatelů: 190

Váš požadavek se zpracovává.

Prosím, čekejte ...